Logo Gmina Charsznica

News

News zdjęcie id 100

Budżet Obywatelski Małopolski

16.06.2016

Budżet Obywatelski Małopolski - 3 zadania z powiatu miechowskiego dopuszczone do głosowania

Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego3 zadania z terenu powiatu miechowskiego, w kategorii „Zadania o zasięgu powiatowym”, pozytywnie przeszły ocenę formalno-merytoryczną i zostały dopuszczone do głosowania  w ramach I edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego, tj.:

1)     Integracja oraz wymiana doświadczeń środowisk Kół Gospodyń Wiejskich w powiecie miechowskim,

2)     Powiatowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej - "Mini Mundial",

3)     Darmowy dowóz do Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej w Miechowie.

Przypominamy, że o wyborze zadań do realizacji zdecydują mieszkańcy Województwa w drodze głosowania, którzy najpóźniej w jego dniu ukończyli 16 lat. Głosowanie będzie trwało od 18.06.2016 r. do 06.07.2016 r.

Głosowanie będzie się odbywać w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego w Krakowie oraz w Agendach Zamiejscowych  (Oświęcim, Tarnów i Nowym Sącz) – poprzez włożenie do urny wypełnionej karty do głosowania, lub elektronicznie na stronach internetowych: www.malopolskie.pl  www.bo.malopolska.

Kartę do głosowania można również przesłać listownie na adres korespondencyjny Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego (ul. Racławicka 56, 31-156 Kraków) lub jednej z Agend Zamiejscowych: w Oświęcimiu (ul. Śniadeckiego 21, 32-602 Oświęcim), Tarnowie (al. Solidarności 5-9, 33-100 Tarnów), Nowym Sączu (ul. Jagiellońska 52, 33-300 Nowy Sącz), z dopiskiem na kopercie „Budżet Obywatelski - GŁOSOWANIE”.  Za datę oddania głosu w sposób korespondencyjny uważa się datę jej wpływu do Urzędu lub jednej z Agend Zamiejscowych.

Głosować można tylko na dwa zadania - jedno o zasięgu powiatowym i jedno o zasięgu subregionalnym (dotyczącym co najmniej 2 powiatów położonych w danym subregionie).                    

W razie oddania głosu na więcej niż jedno zadanie o zasięgu powiatowym lub więcej niż jedno zadanie o zasięgu subregionalnym głos uznaje się za nieważny. W przypadku wypełnienia przez jedną osobę więcej niż jednej karty do głosowania lub skorzystania z więcej niż jednego sposobu głosowania wszystkie oddane przez nią głosy uznaje się za nieważne.

Na zadanie o zasięgu powiatowym głosować może jedynie mieszkaniec zamieszkujący dany powiat, którego zadanie dotyczy. Na zadanie o zasięgu subregionalnym głosować może wyłącznie mieszkaniec zamieszkujący dany subregion, którego zadanie dotyczy.

Kartę do głosowania można pobrać ze strony internetowej www.malopolskie.pl lub www.bo.malopolska , a także w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego oraz w siedzibach Agend Zamiejscowych: w Oświęcimiu, w Tarnowie, w Nowym Sączu.

Serdecznie zachęcamy wszystkich mieszkańców powiatu miechowskiego do wzięcia udziału w głosowaniu oraz włączenia do tego swoich przyjaciół, rodzinę i znajomych.

 Poniżej publikujemy listę wszystkich zadań o zasięgu powiatowym oraz subregionalnym dopuszczonych do głosowania:

http://malopolskie.pl/Wydarzenia/?id=16156

Więcej szczegółów na temat I edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego na stronie www.bo.malopolska.pl

Wójt gminy zaprasza

Urząd Gminy w Charsznicy

ul. Kolejowa 20
32-250 Charsznica
tel.: 41 383-61-10
fax: 41 383-62-40
e-mail: urzad@charsznica.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

luty 2024
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.